Esteetiline näokirurgia

Tiia Tamme M.D., Ph.D.

Modell260715 Vanusega väheneb nahas hüaloroonhappe tase, mille tulemusena meie nahk lõtvub, ilmuvad miimilised kortsukesed. Hüaloroonhappe preparaadid on esteetilises meditsiinis olnud kasutusel viimased paarkümmend aastat.

Stylage on innovaatiline, kõrgtehnoloogiline (IPN-Like Technology) Prantsuse hüaloroonhappe preparaat, mis erineb teistest seetõttu, et sisaldab täiendavalt ka antioksüdante. Hüaloroonhape on hüdrofiilne aine, ehk ta seob endaga nahasiseselt vett, mis aitab säilitada vananemisega seotud vedeliku vähenemist. 1 molekul hüaloroonhapet seob 100 molekuli vett. Antioksüdandid (sorbitool ja mannitool) ravivad, taastavad ja kaitsevad nahka vananemist kiirendavate vabade radikaalide kahjustuste eest ja annavad preparaadile püsivuse. Stylage preparaadid toodetakse otse Prantsusmaal Vivacy laborites. Nimetatud preparaat on võitnud mitmeid mainekaid auhindu esteetilise meditsiini alal.

Stylage Aesthetics tootesarja preparaadid on spetsiaalselt väljatöötatud erinevate eesmärkide ja toime efektide saavutamiseks, alates peenikeste kortsukeste kaotamisest (Stylage S) kuni näokontuuride parandamiseni (Stylage M, L, XL); huulte perfektsemaks modelleerimiseks (Stylage Special Lips) ning põsesarnade ja lõuatsi modelleerimiseks (Stylage XXL). Naha elastsuse suurendamise eesmärgil töötati välja Stylage Hydro ja Hydromax, mida süstitakse nahka mesoteraapia põhimõttel, et nahk saaks tagasi talle omase jume ja värskuse.

Kuna tegemist on kehaomase ainega ei ole vajadust teha naha allergiatesti ning vastunäidustused injektsiooniks praktiliselt puuduvad.

Operatsiooni kestus: vähem, kui tund aega kestva protseduurijärgselt võib vabaneda soovimatutest näokortsudest ja voltidest.

Pärast protseduuri: võib esineda süstekoha punetust ja kipitust, mis tavaliselt möödub 3-5 päeva pärast.

Hüaloroonhappe preparaadi efekt püsib 9 - 18 kuud, seejärel võib teha uue täitesüsti.

Küsi lisa infot

Dr. Tiia Tamme Kirugia OÜ - Reg. kood 12616953

Tallinn, I-Med, Kivisilla 4